חיפוש
  • Orit Shiber

ציטוטים מעוררי השראה לרגעים קשים

אם אתם צריכים עידוד והמצב הוא הפוך ממעודד.. מציעה לכם לעיין בציטוטים הבאים של יזמים או חדשנים בעבר ובהווה, כדי להניע אתכם ברגעים של קושי.


אני ממשיכה להשתמש בהם כתזכורת לכך שהתמדה היא הדרך הטובה ביותר להצליח 😊


אני מקווה שתפיקו הרבה מהציטוטים האלה. תקראו אותם בכל פעם שאתם רוצים לשפר את מצב הרוח שלכם או לרומם את ההרגשה של מישהו בסביבה שלכם.

אתם יכולים לעזור לאחרים על ידי זה שתשתפו אותם בציטוטים האלה:


1. "להיות האיש העשיר ביותר בבית העלמין זה לא משנה לי. ללכת לישון בלילה ולהגיד שעשינו משהו נפלא, זה מה שחשוב לי" - סטיב ג'ובס2. "אל תמצא תקלה או פגם, מצא פתרון" - הנרי פורד3. "תמיד תספק יותר מהצפוי" - לארי פייג'


(הכוונה לספק שרות/עבודה/תוצאה/יחס, וכל אלה יותר מהמצופה).4. "הדרך להתחיל היא להפסיק לדבר ולהתחיל לעשות" - וולט דיסני5. "אתה לא לומד ללכת בעקבות זה שאתה פועל לפי הנחיות תיאורטיות. אתה לומד על ידי עשייה ועל ידי נפילה"- ריצ'רד ברנסון6. "כשאתה מפסיק לחלום אתה מפסיק לחיות" - מלקולם פורבס7. "אחת התגליות הגדולות ביותר שאדם מגלה, אחת ההפתעות הגדולות שלו, היא לגלות שהוא יכול לעשות את מה שהוא פחד שהוא לא יוכל לעשות" - הנרי פורד8. "אם אתה פשוט עובד על דברים שאתה אוהב ואתה נלהב מהם, אתה לא צריך להיות בעל תוכנית אב (master plan) לגבי איך הדברים יקרו או יתפתחו" - מארק צוקרברג9. "אנרגיה והתמדה כובשות את כל הדברים" - בנג'מין פרנקלין10. "זה לא קשור לכסף או לקשרים - זו הנכונות לעבוד יותר קשה וללמוד יותר קשה מכולם ... ואם זה נכשל, אתה לומד ממה שקרה ועושה עבודה טובה יותר בפעם הבאה" - מארק קובן11. "כשמשהו מספיק חשוב, אתה עושה את זה גם אם הסיכויים אינם לטובתך" - אילון מאסק12. "או שאתה מנהל את היום או שהיום מנהל אותך" - ג'ים רוהן13. "לא נכשלתי. רק מצאתי 10,000 דרכים שלא עובדות" - תומאס אדיסון14. "אתה יכול לקבל את הכל. אתה פשוט לא יכול לקבל את הכל בבת אחת" - אופרה ווינפרי15. "בעיות אינן שלטי עצירה, הן הנחיות" - רוברט סצ'ולר16. "פשטות היא התחכום האולטימטיבי" - לאונרדו דה וינצ'י17. "מה שאני יודעת זה שאם אתה עושה עבודה שאתה אוהב, ואתה מגשים את עצמך בעבודה, השאר יבוא" - אופרה ווינפרי18. "אתה יכול לדחות דברים, אבל הזמן לא מתעכב" - בנג'מין פרנקלין


כן, הזמן עובר.. ומהר..19. "אנו תמיד מעריכים את השינוי שיחול בשנתיים הקרובות, וממעיטים בערך השינוי שיחול בעשר השנים הקרובות. אל תתנו לעצמכם לשקוע בחוסר עשיה" - ביל גייטס20. "הזדמנויות עסקיות הן כמו אוטובוסים, תמיד מגיע עוד אחד" - ריצ'רד ברנסון21. "אופטימיות היא האמונה שמובילה להישגים. אי אפשר לעשות שום דבר בלי תקווה וביטחון" - הלן קלר22. "תגיד לי ואני שוכח. למד אותי ואני זוכר. תערב אותי ואני אלמד" - בנג'מין פרנקלין23. "אני אחת מאלה שחושבות כמו נובל, שהאנושות תשאב יותר טוב מרע מתגליות חדשות" - מארי קירי24. "לזכור שאמות בקרוב הוא הכלי החשוב ביותר שנתקלתי בו כדי לעזור לי לעשות את הבחירות הגדולות בחיים. מכיוון שכמעט הכל - כל הציפיות של אחרים, כל הגאווה, כל הפחדים ממבוכה או מכישלון – כל הדברים האלה פשוט מתפוגגים מול המוות ומשאירים רק את מה שחשוב באמת" - סטיב ג'ובס25. "מטרת החיים היא לחיות חיים עם מטרה" - רוברט ביירן.


או לפחות לחיות חיים שבהם אתם מרגישים משמעותיים. זה יכול להיות לבני הזוג, לילדים, בקהילה או בכל דבר שאתם מקדמים.כשאתם מגיעים למכשול ולא יודעים איך להתגבר עליו, תציצו בציטוטים האלה. כל האנשים שציטטתי אותם כאן נתקלו בקשיים וספקות מהאנשים סביבם וגם טעמו את הטעם של ספקות עצמיים , ובכל זאת הצליחו למצוא את הדרך להצליח בתחום שלהם.


אז כשהדברים נעשים קשים או ברגעים שנופלים לספקות ואולי פסימיות, יש מוצא. צריך להמשיך ולפעול כדי למצוא את הפתח לשם.


איזה ציטוט אתם מאמצים שילך איתכם בהמשך הדרך?


מוזמנים לקבל השראה גם מהמאמר כאן299 צפיות0 תגובות