איך משתחררים מאכילה רגשית ומהתמכרויות יומיומיות?

"כולנו מכורים למשהו" בין אם זה אוכל מנחם, שופניג שממריץ אותנו או מסך מחשב שמסיח את דעתנו. בהרצאה זו נבין מהי התמכרות וכיצד יש בידנו להתחיל להשתחרר מהתמכרויות יומיומיות, המזיקות לנו בטווח הארוך.
איך משתחררים מאכילה רגשית ומהתמכרויות יומיומיות?

זמן ומקום

-
-

על ההרצאה

"כולנו מכורים למשהו" בין אם זה אוכל מנחם, שופניג שממריץ אותנו או מסך מחשב שמסיח את דעתנו. המושג "התמכרות" נשמע מרתיע ומקושר להתמכרויות קשות, כמו- התמכרות לסמים, אולם גם סוכר יכול להיות עבור חלק מאיתנו "סם" כאשר הוא נצרך באופן שאינו נשלט ולמטרה של טיפול עצמי בכאב רגשי.

 

התמכרות יכולה להיות גם כאשר מדובר בחומרים או התנהגויות לגיטימיים או חוקיים, כמו- התמכרות לטבק וקפה או התמכרות לשופינג, מסכים ועבודה. 

בהרצאה זו נבין מהי התמכרות וכיצד יש בידנו להתחיל להשתחרר מהתמכרויות יומיומיות, המזיקות לנו בטווח זמן הארוך.

גישת האימון לבריאות ואיכות חיים היא גישה אקלקטית, המבוססת על מחקרים כמו- הגישה המוטיבציונית, מיינדפולנס וחמלה 

עצמית מודעת, ומציגה דרך פרקטית ומציאותית לכל מי שמבקש להשתחרר מהתמכרויות והרגלים מזיקים.

התכנים קיימים בפורמט של הרצאה או סדנא, ומועברים במפגש פיזי או און ליין.

אודות מירב בית און-

 

מאמנת מוסמכת ומייסדת בית ספר מדיקואצ' לאימון בריאות ואיכות חיים שפועל החל מ 2007. במסגרת בית הספר מתקיימים קורסים להכשרת מאמני בריאות ואיכות חיים וכן קורסים מקצועיים לאנשי מקצועות הבריאות והטיפול בתחומים של תקשורת מקרבת, קידום בריאות ומניעת סטרס ושחיקה. בנוסף סדנאות ואימון אישי לקידום בריאות של עובדים ומנהלים בארגונים. למדיקואצ' צוות מאמנות בריאות בפריסה ארצית.

בין הלקוחות שנהנו מההרצאות והסדנאות של מירב בית און נמנים: 

שירותי בריאות כללית וקופות החולים- לאומית, מכבי ומאוחדת, בתי החולים- וולפסון, בלינסון, זיו צפת, רמב"ם, בני ציון, ברזילי, פלימן, חברות תרופות- לילי, מרק, באייר, נוברטיס, חברת בזק, חברת פעילים ועוד.

"מירב מקצועית, כריזמטית, בעלת ידע וניסיון רב ויכולת מדהימה להעביר את המפגשים בצורה מרתקת, חווייתית ופרקטית"  

אורית גיל, בנק הפועלים

שתפו את ההרצאה