חוסן אישי – בתנאי חוסר וודאות

איך אנחנו יכולים לשמר ולחזק את החוסן האישי שלנו בתקופה ארוכה של חוסר וודאות מתמשך, כאשר המשאבים האישיים הולכים ומדלדלים? איך ניתן לתרגל ולחזק את הפנימי כאשר המציאות החיצונית כל כך כאוטית?
חוסן אישי – בתנאי חוסר וודאות

זמן ומקום

-
-

על ההרצאה

חוסן אישי מאפשר לנו לחיות חיים טובים ומספקים למרות הקשיים שאנחנו חווים בדרך. 

האם אנחנו נולדים עם חוסן אישי? או שמא הוא תכונה נרכשת?

איך אנחנו יכולים לשמר ולחזק את החוסן האישי שלנו בתקופה כזאת ארוכה של חוסר וודאות מתמשך, כאשר המשאבים האישיים הולכים ומדלדלים? איך ניתן לתרגל ולחזק את הפנימי כאשר המציאות החיצונית כל כך כאוטית?

ההרצאה תציג מודל המתבסס על 3 עמודי תווך הנדרשים לפיתוח חוסן אישי, וכלים יישומיים לתרגול וחיזוק כל אחד מעמודי התווך.

עם מה תצאו:

הבנה מעמיקה של מהו חוסן אישי.

חיזוק החוסן האישי שלכם דרך תרגול יישומי מבוסס מחקר.

בעיקר, תצאו מחוזקים!

אודות נעמה קמינר מבורך-

 

מטפלת, יועצת ומרצה אקדמאית בתחום הפסיכולוגיה החיובית ומדע האושר. במקור הגיעה מתחום התקשורת, אבל משבר אישי עמוק שחוותה, שינה את המסלול : התחנה הבאה הייתה התוכנית הבינ״ל ללימודי תואר שני MA- בפסיכולוגיה חיובית יישומית באוניברסיטת פנסילבניה שבארה״ב. הלימודים בהדרכתו האישית של דר. מרטין זליגמן, אבי ומייסד התחום, היו נקודת מפנה בחייה. 

בסיום התואר המשיכה להעמיק ולמדה אימון בגישת החוזקות, תרפיית גשטלט, וייעוץ בגישת ספקטרום מלא. במסגרת לימודיה בחרה להתמקד בחקר ויישום של פסיכולוגיה חיובית במערכות יחסים: מתוך האתגר שחוותה במערכות היחסים שלה, התחזקה בה האמונה שאפשר לעשות את זה אחרת. אפשר לנהל מערכות יחסים (עצמית /זוגית/ משפחתית/ חברית/ ומקצועית ) ממקום מאוזן כנה וחיובי יותר!

מאז היא עוסקת בייעוץ ותהליכים פרטניים וזוגיים בקליניקה פרטית. היא שימשה מרצה אקדמאית ב American Jewish University , שם לימדה קורסי מבוא לפסיכולוגיה חיובית. 

מאז שובה לישראל נעמה מובילה סדנאות מיינדפולנס של קופת חולים מכבי טבעי, ובנוסף היא מרצה בארץ ובחו״ל  (באנגלית שוטפת) לאירגונים פרטיים וממשלתיים וחברות מובילות בנושאים כגון- מיינדפולנס, אושר ושביעות רצון במערכות יחסים, חוסן אישי, Well Being, ו- Mindset  ככלי להצלחה אישית ועסקית.

בין הלקוחות שנהנו מההרצאות והסדנאות של נעמה קמינר מבורך נמנים: 

Unilever ישראל, אלביט, משרד הבטחון- אגף שיקום, מרכז השלטון המקומי בישראל, מכללת אורנים, UnBotify, רימון קידוחים , אשמורת- מבית הסתדרות המורים, מועצה אזורית עמק חפר, ניצני זבולון- בי״ס, HR2WORK ,

APM- Agiv Pro Manpower , NetoMedia, Syneron Medical, Illusive Networks.

״נעמה עשתה לנו הרצאה בנושא פסיכולוגיה חיובית בתקופה לא פשוטה של סגר (קורונה), תוך התאמה לצוותים בארץ ובארה"ב (ההרצאה היתה באנגלית), דיברה אל האנשים בגובה העיניים ונתנה דוגמאות מהחיים עצמם. תודה על הרצאה מעניינת ומרתקת, תודה על הגמישות וההקשבה.״

רוית ברוקס- שגב  -illusive Networks

״נעמה מעוררת השראה, חייכנית, אמיתית, חדה, עניינית, פרקטית ולמרות שהיא פסיכולוגית חיובית עושה הרושם שהמקצוע הראשי שלה הוא "מפילה אסימונים בכירה" (כי זה מה שהיא עשתה לכל אחת ואחת ממשתפות ההרצאה, הפילה לנו אסימונים).       .גם אם נדמה לכם שאתם יודעים הכל על פסיכולוגיה חיובית, נעמה תלמד אתכם עוד ועוד יותר. ממליצה בחום להזמין להרצאה מיוחדת במיוחד״

 מיה גושן מזרחי  -HR2WORK

שתפו את ההרצאה