הנוסחה היחידה לגוף בריא, בעל משקל תקין ומלא אנרגיה

מדענים בריטים גילו פערים גדולים בין הגיל הרשום בתעודת הזהות למצב הפיזי של הנבדקים והגיעו למסקנה שאפשר להוריד את הגיל הביולוגי ע"י שינוי ההרגלים. השאלה היא – איך אפשר לדאוג לגוף חזק, אנרגטי שבונה ומתקן את עצמו כל הזמן? על כך ועוד יותר בהרצאה המרתקת הבאה.
הנוסחה היחידה לגוף בריא, בעל משקל תקין ומלא אנרגיה

זמן ומקום

-
-

על ההרצאה

 

מדענים בריטים גילו פערים גדולים בין הגיל הרשום בתעודת הזהות, הגיל הכרונולוגי, למצב הפיזי של הנבדקים והגיעו למסקנה שאפשר להוריד את הגיל הביולוגי ע"י שינוי ההרגלים. 

השאלה היא – איך אפשר לדאוג לגוף חזק, אנרגטי שבונה ומתקן את עצמו כל הזמן? ברגע שמבינים מה בדיוק הגוף צריך, ונותנים לו את הדברים הנכונים, המשקל מתאזן, בעיות בריאות נעלמות ורמת האנרגיה עולה באופן טבעי. 

המטרה היא אינה דיאטה זמנית אלא שילוב פרקטיקות כאורח חיים. 

בהרצאה נדבר על: 

• איך אפשר להוריד את הגיל הביולוגי שלנו ב-15 שנה? 

• תהליכים שבונים את הגוף ותהליכים שהורסים את הגוף – מה לעשות כדי שהגוף יבנה את עצמו? 

• גוף נקי = גוף בריא – איך לנקות את הגוף מבפנים ולסלק פסולת שמצטברת? 

• מנגנון הרעב והשובע – המטרה לאכול כשהגוף דורש – נלמד איך לדעת מתי הגוף צריך לאכול ומתי לא, נלמד איך לזהות אם תחושת הרעב היא תחושת רעב אמיתית או רעב טוקסי? 

• מה אנחנו רוצים להכניס לתזונה שלנו כל יום על מנת שהגוף יקבל את כל הערך התזונתי שהוא צריך? 

• מאילו מאכלים מומלץ להימנע ואיך אפשר להחליף מאכלים מזיקים לבריאים יותר? 

• ועוד 

 על כל זאת מדברת ד"ר איילת רוזנפלד בהרצאתה מעוררת העניין והטעם  :)

אודות איילת רוזנפלד-

 

איילת רוזנפלד, PhD , בעלת תואר שלישי בכימיה אורגנית מטעם האוניברסיטה העברית, ונטורופתית מוסמכת. בעלים ומנכ"ל של "משפחה בריאה" ו"אישה יפה". הוציאה את הספר "מתחילים לאכול נכון", ומומחית בתזונה טבעית, מובילה לחיים בריאים ומלאי אנרגיה. 

השיטה של איילת עזרה לרבים לאמץ אורח חיים בריא, בדרך שאינה קיצונית, תוך שילוב הרגלי חיים בריאים בשגרה היומיומית, עד לקבלת תוצאות יוצאות דופן. עד היום ליוותה איילת מאות אנשים בדרכם לשינוי מצבם הבריאותי והגעה למשקל תקין, מאוזן, ולא אחת אף מציל חיים. 

היום איילת עוזרת לנשים בעלות עסק לחזק את עצמן, למלא את הסוללה שלהן, ונותנת להן כלים, ידע, הכוונה ומוטיבציה לטפל בעצמן פיזית, מנטלית, רגשית ורוחנית כדי להתמלא באנרגיה בדרך שלהן להצלחה העסקית. 

שתפו את ההרצאה