חמלה עצמית- הדרך להצלחה

איך חמלה עצמית מהווה כלי עזר ביצירת שינויים? איך היא מחסנת אותנו בהתמודדות עם אתגרים וכישלונות אישיים? ואיך חמלה מחזקת את ה- well being שלנו? ולמה תרגול חמלה עצמית מפחית דיכאון?
חמלה עצמית- הדרך להצלחה

זמן ומקום

-
-

על ההרצאה

חמלה עצמית נתפסת אצל רובנו כרחמים עצמיים, כוויתור לעצמי. אבל מחקרים בתחום רואים בחמלה עצמית כיכולת להיות טובים ומכילים כלפי עצמנו, בדיוק כפי שאנחנו כלפי אחרים. 

ההבנה כי חווית הכאב היא אוניברסלית וראויה לתשומת לב, עומדת בבסיס המחקרים על חמלה עצמית. אז אחרי שהגדרנו  מחדש מהי חמלה עצמית, נבדוק:

איך חמלה עצמית מהווה כלי עזר ביצירת שינויים? איך היא מחסנת אותנו בהתמודדות עם אתגרים וכישלונות אישיים? ואיך חמלה מחזקת את ה- well being שלנו? ולמה תרגול חמלה עצמית מפחית דיכאון?

הרצאה עמוקה ומעוררת מחשבה, על ההתנהלות השיפוטית שלנו כלפי עצמנו, על הדרכים לשנות אותה ועל היתרונות החשובים של חמלה עצמית.

עם מה תצאו:

 כלים לתרגול חמלה עצמית.

 הרבה חומר למחשבה.

אודות נעמה קמינר מבורך-

 

מטפלת, יועצת ומרצה אקדמאית בתחום הפסיכולוגיה החיובית ומדע האושר. במקור הגיעה מתחום התקשורת, אבל משבר אישי עמוק שחוותה, שינה את המסלול : התחנה הבאה הייתה התוכנית הבינ״ל ללימודי תואר שני MA- בפסיכולוגיה חיובית יישומית באוניברסיטת פנסילבניה שבארה״ב. הלימודים בהדרכתו האישית של דר. מרטין זליגמן, אבי ומייסד התחום, היו נקודת מפנה בחייה. 

בסיום התואר המשיכה להעמיק ולמדה אימון בגישת החוזקות, תרפיית גשטלט, וייעוץ בגישת ספקטרום מלא. במסגרת לימודיה בחרה להתמקד בחקר ויישום של פסיכולוגיה חיובית במערכות יחסים: מתוך האתגר שחוותה במערכות היחסים שלה, התחזקה בה האמונה שאפשר לעשות את זה אחרת. אפשר לנהל מערכות יחסים (עצמית /זוגית/ משפחתית/ חברית/ ומקצועית ) ממקום מאוזן כנה וחיובי יותר!

מאז היא עוסקת בייעוץ ותהליכים פרטניים וזוגיים בקליניקה פרטית. היא שימשה מרצה אקדמאית ב American Jewish University , שם לימדה קורסי מבוא לפסיכולוגיה חיובית. 

מאז שובה לישראל נעמה מובילה סדנאות מיינדפולנס של קופת חולים מכבי טבעי, ובנוסף היא מרצה בארץ ובחו״ל  (באנגלית שוטפת) לארגונים פרטיים וממשלתיים וחברות מובילות בנושאים כגון- מיינדפולנס, אושר ושביעות רצון במערכות יחסים, חוסן אישי, Well Being, ו- Mindset  ככלי להצלחה אישית ועסקית.

בין הלקוחות שנהנו מההרצאות והסדנאות של נעמה קמינר מבורך נמנים:

Unilever ישראל, אלביט, משרד הבטחון- אגף שיקום, מרכז השלטון המקומי בישראל, מכללת אורנים, UnBotify, רימון קידוחים , אשמורת- מבית הסתדרות המורים, מועצה אזורית עמק חפר, ניצני זבולון- בי״ס, HR2WORK ,

APM- Agiv Pro Manpower , NetoMedia, Syneron Medical, Illusive Networks. 

״נעמה העבירה הרצאה במסגרת יום עיון מקוון בתוכנית לייעוץ חינוכי. ההרצאה היתה ממוקדת, מדוייקת ונתנה כלים רבים קלים ליישום - למגוון אוכלוסיות. נעמה מרתקת ונעימה, מאפשרת ומזמינה. ממליצה בחום!״

ד״ר מיכל דולב-כהן, מכללת אורנים

שתפו את ההרצאה